Молебан за почетак радова на цркви Васкрсења Христовог на Бунушевачком гробљу у Врању

Понедељак, 19. Јуни 2017.

У понедељак 19. јуна 2017. године са почетком у 10 часова, Његово Преосвештенство епископ врањски Господин Пахомије служио је молебан за почетак радова на новој цркви Васкрсења Христовог на Бунушевачком гробљу у Врању.

Света Архијерејска Литургија у Другу недељу по Духовима у Саборном храму у Врању

Недеља, 18. Јуни 2017.

У недељу 18. јуна 2017. године, Његово Преосвештенство Епископ врањски Господин Пахомије служио је Свету Архијерејску Литургију у Саборном храму Свете Тројице у Врању.

Архијерејско Светолитургијско сабрање у Саборном храму у Врању са студентима Педагошког факултета у Врању

Субота, 17. Јуни 2017.

У другу суботу по Духовима 17. Јуна 2017. године, Његово Преосвештенство Епископ врањски Господин Пахомије, служио је Свету Архијерејску Литургију у Саборном храму Свете Тројице у Врању.

Беседа Његовог Преосвештенства Епископа стобијског и местобљуститеља струмичког Господина Давида

Четвртак, 15. Јуни 2017.

Поводом прославе Патрона Православне епархије врањске Преподобног Јустина Ћелијског и Врањског, Његово Преосвештенство Епископ стобијски и местобљуститељ струмички Господин Давид беседио је на Духовну академију у уторак, 13. јуна 2017. године у Дому војске у Врању.

Преподобни Јустин Ћелијски и Врањски - Слава Православне Епархије Врањске

Среда, 14. Јуни 2017.