Посета: 2.084.185
пост
+ КАЛЕНДАР +
Литургијско сабрање у Врању
Уторак, 28. Фебруар 2017.
У Недељу Сиропусну, пред почетак Часног и Васкршњег поста, 26. фебруара 2017. године, у Саборном храму Свете Тројице у Врању, Светом Литургијом началствовао је Његово Преосвештенство Епископ франкфуртски и све Немачке Господин Сергије, уз саслужење домаћина Епископа врањског Господина Пахомија, пароха врањских и благочестивог верног народа.
Молепствије пред почетак Васкршњег поста
Уторак, 28. Фебруар 2017.
У навечерје почетка Великог или Васкршњег поста, 26. фебруара 2017. године, Његово Преосвештенство Епископ врањски Г. Пахомије, у Саборном храму Свете Тројице у Врању служио је вечерње Богослужење уз саслужење пароха врањских.
Обавештење
Понедељак, 27. Фебруар 2017.

Поклоничко путовање у манастир Хиландар
Понедељак, 27. Фебруар 2017.

Изградња новог храма на Бунушевачком гробљу у Врању
Субота, 25. Фебруар 2017.
Поводом наставка радова на изградњи храма Васкрсења Христовог на Бунушевачком гробљу у Врању, 23. фебруара 2017. године, у сали Црквене општине Врање приређен је коктел, коме су присуствовали привредници из Врања, као и представници других институција из Града Врања.
Промоција Зборника у Народном музеју Топлице
Уторак, 21. Фебруар 2017.
У оквиру обележавања стогодишњице Топличког устанка, у Народном музеју Топлице, 20. фебруара 2017. године, одржана је промоција Зборника радова са научног скупа са међународним учешћем „Бугарска окупација југа Србије у Првом светском рату 1915-1918.“

Храмови