Посета: 2.309.420
Св. Амос;
СВ. МУЧЕНИК КНЕЗ ЛАЗАР И СВ. СРПСКИ МУЧЕНИЦИ - ВИДОВДАН
пост
Молебан за почетак радова на цркви Васкрсења Христовог на Бунушевачком гробљу у Врању
Понедељак, 19. Јуни 2017.
У понедељак 19. јуна 2017. године са почетком у 10 часова, Његово Преосвештенство епископ врањски Господин Пахомије служио је молебан за почетак радова на новој цркви Васкрсења Христовог на Бунушевачком гробљу у Врању.
Опширније
Света Архијерејска Литургија у Другу недељу по Духовима у Саборном храму у Врању
Недеља, 18. Јуни 2017.
У недељу 18. јуна 2017. године, Његово Преосвештенство Епископ врањски Господин Пахомије служио је Свету Архијерејску Литургију у Саборном храму Свете Тројице у Врању.
Опширније
Архијерејско Светолитургијско сабрање у Саборном храму у Врању са студентима Педагошког факултета у Врању
Субота, 17. Јуни 2017.
У другу суботу по Духовима 17. Јуна 2017. године, Његово Преосвештенство Епископ врањски Господин Пахомије, служио је Свету Архијерејску Литургију у Саборном храму Свете Тројице у Врању.
Опширније
Беседа Његовог Преосвештенства Епископа стобијског и местобљуститеља струмичког Господина Давида
Четвртак, 15. Јуни 2017.
Поводом прославе Патрона Православне епархије врањске Преподобног Јустина Ћелијског и Врањског, Његово Преосвештенство Епископ стобијски и местобљуститељ струмички Господин Давид беседио је на Духовну академију у уторак, 13. јуна 2017. године у Дому војске у Врању.
Преподобни Јустин Ћелијски и Врањски - Слава Православне Епархије Врањске
Среда, 14. Јуни 2017.
Прослављен Патрон Епархије врањске - Преподобни Јустин Ћелијски и Врањски
РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ВЕРОНАУКЕ У ЕПАРХИЈИ ВРАЊСКОЈ ШКОЛСКЕ 2016/2017. ГОДИНЕ
Недеља, 11. Јуни 2017.
Објављени су резултати такмичења из веронауке за средњошколце, одржаног 10. јуна 2017. годину у Средњој економско - трговинској школли у Врању.