Посета: 2.309.425
Молебан за почетак радова на цркви Васкрсења Христовог на Бунушевачком гробљу у Врању
Понедељак, 19. Јуни 2017.  (6. Јуни 2017.)   |   Вести

У понедељак 19. јуна 2017. године са почетком у 10 часова, Његово Преосвештенство епископ врањски Господин Пахомије служио је молебан за почетак радова на новој цркви Васкрсења Христовог на Бунушевачком гробљу у Врању.

Молебану су присуствовали и представници Града Врања на челу са градоначелником господином др Слободаном Миленковићем и представници одбора за изградњу храма Васкрсења Христовог.

Након молебна, Његово Преосвештенство епископ врањски Господин Пахомије покропио је присутне вернике и стубове цркве, заблагодарио за почетак радова и брзу изградњу нове цркве.