Мапа сајта
Посета: 2.309.422
РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ВЕРОНАУКЕ У ЕПАРХИЈИ ВРАЊСКОЈ ШКОЛСКЕ 2016/2017. ГОДИНЕ
Недеља, 11. Јуни 2017.  (29. Мај 2017.)   |   Догађаји

Објављени су резултати такмичења из веронауке за средњошколце на нивоу Православне епархије врањске, одржаног 10. јуна 2017. годину у Средњој Економско - трговинској школи у Врању.

Свим ученицима се захваљујемо на труду који су уложили и фер такмичењу, а онима који су освојили прва три места честитамо на постигнутом успеху.

Резултати епархијског такмичења
Прва година

Р.б. Име и презиме Назив школе Број
бодова
1. Наталија Костић Медицинска „Др. Изабел Емили Хатон“ Врање 100
1. Вукан Стевановић Гимназија „Бора Станковић“ Врање 100
1. Тијана Ђокић Техничка школа Врање 100
1. Јана Ђорђевић Гимназија „Бора Станковић“ Врање 100
2. Ревека Пијевац Техничка школа „Никола Тесла“ Сурдулица 96
3. Душан Ристић Гимназија „Бора Станковић“ Врање 92,5
4. Лазар Анђелковић Техничка школа Врање 90,5
5. Мина Михајловић Медицинска „Др. Изабел Емили Хатон“ Врање 89,5
6. Александра Николов Гимназија „Светозар Марковић“ Сурдулица 73,5
7. Драгана Станојев Гимназија Босилеград 72,5
8. Софија Дисић Техничка школа Владичин Хан 66,5
9. Владимир Станојевић Медицинска „Др. Изабел Емили Хатон“ Врање 58
10. Урош Јовановић Техничка школа Врање 48
11. Александар Митић Економско - трговинска школа Врање 34
12. Ивана Димчић Пољопривредно – ветеринарска школа Врање 20,5
13. Вељко Димитријевић Пољопривредно – ветеринарска школа Врање 17
14. Радош Стојановић Техничка школа Владичин Хан 14
15. Јелена Трајковић Пољопривредно – ветеринарска школа Врање 10
16. Вељко Богдановић Економска школа „Милутин Бојић“ Трговиште 7

Резултати епархијског такмичења
Друга година

Р.б. Име и презиме Назив школе Број
бодова
1. Анђела Дејановић Медицинска школа Врање 100
1. Анђела Спасић Гимназија Врање 100
1. Марија Младеновић Економско – трговинска школа Врање 100
1. Ђурђина Кандић Техничка школа Сурдулица 100
1. Јована Љубић Пољопривредно – ветеринарска школа 100
2. Теодора Јањић Медицинска школа Врање 99
3. Миљана Аритоновић „Свети Сава“ Бујановац 97,5
4. Вељко Станимировић Економска – трговинска школа Врање 95
4. Александра Стојиљковић Гимназија Врање 95
5. Ива Стојановић Гимназија Врање 94
6. Милена Стојановић Економско – трговинска школа Врање 91
7. Дарко Трајковић Техничка школа Сурдулица 90
8. Сара Арсић Медицинска школа Врање 85
8. Стефан Митов Гимназија Босилеград 85
9. Јована Стојанов Пољопривредно – ветеринарска школа Врање 84,5
10. Владана Станић Техничка школа Сурдулица 84
11. Марија Димитријевић „Свети Сава“ Бујановац 61
12. Никола Спасић Пољопривредно – ветеринарска школа Врање 58
13. Анђела Томић „Свети Сава“ Бујановац 57
14. Марина Симоновић Техничка школа Врање 42
15. Наташа Стојменовић Пољопривредно – шумарска школа Сурдулица 39,5
16. Ивица Величковић Техничка школа Владичин Хан 32
17. Милица Илић Пољопривредно – шумарска школа Сурдулица 31,5
18. Милош Мицковић Техничка школа Врање 29
19. Братољуб Стојановић „Милутин Бојић“ Трговиште 19
20. Драгана Миленковић Техничка школа Владичин Хан 16
21. Марко Илић Техничка школа Владичин Хан 15
22. Андријана Ђорић „Милутин Бојић“ Трговиште 10

Резултати епархијског такмичења
Трећа година

Р.б. Име и презиме Назив школе Број
бодова
1. Сандра Љубић Економско – трговинска школа Врање 100
1. Наталија Накић Медицинска школа Врање 100
1. Владана Радивојевић Техничка школа Сурдулица 100
1. Урош Вељковић „Свети Сава“ Бујановац 100
1. Анастасија Петковић Пољопривредна школа Сурдулица 100
1. Немања Тасевски Пољопривредно – ветеринарска школа Врање 100
1. Милица Стојановић Хемијско – технолошка школа Врање 100
1. Кристина Станковић Техничка школа Сурдулица 100
1. Јелена Васић Економско трговинска школа Врање 100
2. Лидија Марковић Гимназија Врање 98,5
3. Радивоје Вељковић Гимназија Владичин Хан 97,5
3. Анђела Дукадиновић Медицинска школа Врање 97,5
4. Александра Божилов Гимназија Босилеград 95,5
5. Милица Димитријевић Пољопривредно – шумарска школа Владичин Хан 95
5. Никола Бојчић Економско – трговинска школа Врање 95
5. Радмила Стаменковић Гимназија Сурдулица 95
5. Анђела Марковић Гимназија Сурудлица 95
6. Дамјан Стаменковић Гимназија Врање 90,5
7. Јелена Маравић Гимназија Сурдулица 89
8. Анђела Поповић Пољопривредно – ветеринарска школа Врање 87,5
9. Јована Станисављевић Гимназија Врање 85
10. Анастасија Стоилковић „Свети Сава“ Бујановац 79
11. Милица Радовановић Медицинска школа Врање 73,5
12. Стефан Рашић Техничка школа Сурдулица 72,5
13. Милица Николић Пољопривредна – шумарска школа Сурдулица 64,5
14. Александра Стојковић „Милутин Бојић“ Трговиште 57,5
15. Стефан Крстић „Милутин Бојић“ Трговиште 57
16. Марија Младеновић Пољопривредно – ветеринарска школа Врање 54,5
17. Стевица Стаменковић Хемијско – технолошка школа Врање 53,5
18. Бранислава Стојадиновић Техничка школа Врање 40
19. Марија Стошић „Милутин Бојић“ Трговиште 5,5
20. Кристина Стошић Техничка школа Врање 4,5
Епархија врањска | Сва права задржана | Услови коришћења | Мобилна верзија | Аутор: Агенција МИ | RSS